Karrier

Az International Cert Hungary Kft.szervezetében karriert kezdeni vagy éppen folytatni, egyedülálló élményt jelent. Több annál, mint hogy egy Közép-Európa szerte magas tekintélynek örvendő, dinamikusan fejlődő tanúsító szervezetnél dolgozhatunk: lehetőség, hogy olyan cég része legyünk, amelyik kimagasló szolgáltatásainak és egyedi ügyfélközpontúságának köszönhetően az egész környezetünkre hatással lehet.

Mit kínál az International Cert Hungary Kft?

  • Egy kiváló és dinamikus szakértői csapat részeként mindig izgalmas, változatos és kihívásokban gazdag feladatokat,
  • előrelépési lehetőséget,
  • folyamatos szakmai fejlődést és
  • állandó megmérettetést.

Szakértői, auditori munkakörök

Szakértői, auditori munkakörök betöltéséhez olyan felkészült és energikus munkatársakkal kívánunk együtt dolgozni, akik:

  • kellő munkatapasztalattal rendelkeznek,
  • projektek vezetésében, irányításában jártasak,
  • elkötelezettek és motiváltak mind a saját, mind a vállalat teljesítményének növelésében,
  • multikulturális környezetben is megállják a helyüket,
  • képesek együttműködésre és közös munkára az ügyfeleink teljes megelégedettsége és a siker érdekében.

Ha Ön

  • nagyobb felelősségre vágyik,
  • egyéni fejlődési és szakmai karrierépítési lehetőségek után kutat,
  • hosszú távú, biztos háttérrel rendelkező szervezetet keres,
  • és aktívan szerepet vállalna jövőképünk formálásában,
  • akkor, várjuk jelentkezését a következő elérhetőségeinken:

Személyesen (előzetes egyeztetést követően) 2100 Gödöllő,Gábor Áron u. 1., illetve e-mailben a ich@international-cert.hu címre küldje.

Jelenleg az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat:

Tanúsító auditor

Feladatok:

  • Menedzsment rendszerek (MIR, KIR, MEBIR) auditálása
  • Részvétel a tanúsítási folyamatokban
  • Audit- és tanúsítási dokumentáció kezelése, adminisztráció

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • IRCA végzettséget igazoló oklevél
  • Minimum 4 éves ipari gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol (német) nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló tárgyalástechnikai, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Határozottság, nyitottság
  • Ügyfélközpontúság

Előnyök:

  • Mérnöki végzettség
  • Menedzsment rendszerek auditálásában szerzett tapasztalat (ISO 9001/14001/27001/OHSAS)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Magyarország

Munkaidő: Megbízási keretszerződés alapján, az auditra kalkulált auditori idő

Munkába állás kezdete: Azonnal

Szakértő

Szakértői munkakör betöltéséhez olyan felkészült és energikus munkatársakkal kívánunk együtt dolgozni, aki:

Ha Ön

  • és aktívan szerepet vállalna jövőképünk formálásában, akkor várjuk jelentkezését.

Cégünk ismét MSZ EN ISO 9001:2015 szabvány szerinti belső auditor átképzés tanfolyamot indít!
Időpont: 2017.07.20.
Hely: International Cert Hungary Kft. iroda,
H - 2100 Gödöllő, Gábor Áron utca 1.

Szeretettel Várunk minden kedves érdeklődőt!

Bezárom